jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۹۷۸۷   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۳

جام جم ورزشی: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان تیم امید رقبای خود را دست کم گرفتند و نباید خود را از پیش برنده می دانستند.

توجیه عجیب کفاشیان درباره ناکامی بزرگ امیدهای فوتبال

علی کفاشیان در خصوص تیم اعزامی به بازی های آسیایی گفت: ما باید تیم المپیک را می فرستادیم اما برای فرستادن تیم المپیک نیاز به ساختارسازی بود. باید لیگ را تعطیل می کردیم تا دو ماه بازیکنان در اردو باشند اما به خاطر لیگ این کار را نکردیم.

وی ادامه داد: اگر می خواهیم موفق شویم باید زحمت بکشیم. مشکل ما گرفتن بازیکن از باشگاه‌هاست. همین نفرات را هم به زور گرفتیم. به این شکل نتیجه نمی توان گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: برای المپیک اما این گونه نیست. برنامه دقیق داریم و تدارکات خوبی در نظر گرفته ایم. از سه ماه قبل آغاز مسابقات برنامه ریزی داریم.

وی افزود: ما چون لیگ فعالی داریم کارمان سخت تر است. دیدید که سایر تیم های آسیایی در جام جهانی نتیجه نگرفتند. ما باید تمرکز داشته باشیم. بچه ها این دوره را دست کم گرفتند و نباید این گونه فکر می کردند که از پیش برنده هستند.

کفاشیان در خصوص اینکه سجادی اعلام کرد این نتیجه برای فدراسیون هشدار است گفت: همین طور است. این هشدار است و همه تیم ها می خواهند که قهرمان شوند. هیچ تیمی برای کم کاری نیامده و همه سرمایه گذاری می کنند.

وی در پایان تاکید کرد برای بحث حق پخش با مسئولان صدا و سیما جلسه دارد و باید به تهران بازگردد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها