jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۹۷۸۷ ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۳

جام جم ورزشی: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان تیم امید رقبای خود را دست کم گرفتند و نباید خود را از پیش برنده می دانستند.

توجیه عجیب کفاشیان درباره ناکامی بزرگ امیدهای فوتبال

علی کفاشیان در خصوص تیم اعزامی به بازی های آسیایی گفت: ما باید تیم المپیک را می فرستادیم اما برای فرستادن تیم المپیک نیاز به ساختارسازی بود. باید لیگ را تعطیل می کردیم تا دو ماه بازیکنان در اردو باشند اما به خاطر لیگ این کار را نکردیم.

وی ادامه داد: اگر می خواهیم موفق شویم باید زحمت بکشیم. مشکل ما گرفتن بازیکن از باشگاه‌هاست. همین نفرات را هم به زور گرفتیم. به این شکل نتیجه نمی توان گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: برای المپیک اما این گونه نیست. برنامه دقیق داریم و تدارکات خوبی در نظر گرفته ایم. از سه ماه قبل آغاز مسابقات برنامه ریزی داریم.

وی افزود: ما چون لیگ فعالی داریم کارمان سخت تر است. دیدید که سایر تیم های آسیایی در جام جهانی نتیجه نگرفتند. ما باید تمرکز داشته باشیم. بچه ها این دوره را دست کم گرفتند و نباید این گونه فکر می کردند که از پیش برنده هستند.

کفاشیان در خصوص اینکه سجادی اعلام کرد این نتیجه برای فدراسیون هشدار است گفت: همین طور است. این هشدار است و همه تیم ها می خواهند که قهرمان شوند. هیچ تیمی برای کم کاری نیامده و همه سرمایه گذاری می کنند.

وی در پایان تاکید کرد برای بحث حق پخش با مسئولان صدا و سیما جلسه دارد و باید به تهران بازگردد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر