jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۹۳۹۸   ۳۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۰

جام جم ورزشی: نتایج ضعیف تیم امید در بازیهای آسیایی باعث شده تا امیر قلعه نویی هم دوباره به خبرنگاران مخالفانش گیر دهد هم اینکه یادی از روزهایی کند که سرمربی تیم ملی بود.

کنایه سرمربی استقلال به عادل فردوسی پور

سرمربی استقلال به سایت کاپ گفته:" آدم هایی که قلم شان و میکروفونشان همیشه در چنین مواقعی ضدمربی ایرانی است این روزها سکوت اختیار کرده اند واین هر آنچه برای ما تا دیروز جای شک باقی می گذاشت را به اطمینان قلبی تبدیل کرد. همه به یاد دارند تیم اکبر محمدی که در مسابقات بین المللی نتایج مورد انتظار را کسب نکرد چه بلایی بر سر او آوردند. اگر از اکبر محمدی حمایت می شد چه اشکالی داشت؟ آقایانی که ادعای مسلمانی دارید چرا اتفاقات تیم امید را بازتاب نمی دهید. من بحثم همین است. وقتی در جام ملت ها تیم من نتیجه نگرفت همه دیدند که چطور من را در تلویزیون محاکمه کردند. همان ها امروز سکوت اختیار کرده اند و هیچ حرفی درباره نتایج ضعیف تیم امید نمی زنند."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها