jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۸۰۴۶   ۲۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۸

جام جم ورزشی: مهاجم جوان تیم ملی ایران عنوان کرد تیم ملی می‌تواند در جام ملت‌های آسیا به موفقیت دست یابد.

جهانبخش: می‌توانیم در جام ملت‌ها موفق شویم

علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی نایمخن در زمان نقل و انتقالات تابستانی از چند تیم پیشنهاد داشت ولی در نهایت در نایمخن ماند تا این فصل را در لیگ دسته 2 هلند سپری کند. البته این بازیکن ایرانی به احتمال زیاد در ماه ژانویه نخواهد توانست چند هفته نایمخن را همراهی کند؛ چرا که باید همراه ایران در جام ملت‌های آسیا به میدان برود. جهانبخش در جام‌جهانی برزیل برای ایران بازی کرد و به احتمال زیاد یکی از نفرات ایران برای جام ملت‌های آسیا خواهد بود که ژانویه 2015 در استرالیا برگزار می‌شود.

او در گفت‌وگو با پایگاه اینترنتی gelderlander هلند گفت: ایران یکی از مدعیان قهرمانی جام ملت‌های آسیا محسوب می‌شود. ما یکی از بهترین تیم‌ها در آسیا هستیم و می‌توانیم در این تورنمنت به موفقیت برسیم. انتظارات زیادی از تیم ما برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا وجود دارد و تلاش خواهیم کرد به نتیجه خوبی دست یابیم.

مهاجم تیم ملی ایران درباره عملکرد ایران در جام‌جهانی برزیل نیز گفت: فکر می‌کنم عملکرد خوبی در جام‌جهانی داشتیم. واقعا در هر سه دیدار خود به خوبی بازی کردیم و در بازی با آرژانتین در دقیقه پایانی دروازه‌مان باز شد که آن هم با گل مسی بود که موفق شد در وقت‌ اضافه دروازه ما را باز کند. در آن دیدار تیم ما فرصت‌های گل خیلی خوبی داشت که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها