جام جم ورزشی: علی دایی که به همراه خانواده عازم مشهد بود در فرودگاه مهرآباد تهران به دلیل ازدحام جمعیتی که با دیدن او هیجان زده شده بودند دچار مشکل شد.
کد خبر: ۷۱۷۷۷۹
هجوم مردم به سوی علی دایی در فرودگاه و گریه‌های نورا کوچولو

به گزارش جام جم ورزشی، علی دایی که هفته گذشته از کادر فنی پرسپولیس کنار گذاشته شد به همراه همسر و دخترش نورا دیروز راهی فرودگاه مهرآباد شد تا به مشهد برود. حضور علی دایی در فرودگاه مهرآباد جنجال زیادی را به همراه داشت.

جمعیت حاضر در فرودگاه به محض دیدن علی دایی به طرف او رفتند و حمله ور شدن برخی از انها سمت سرمربی سابق پرسپولیس برای گرفتن عکس با او مشکلاتی به وجود آورد. دختر سه ساله علی دایی نیز که در آغوش پدرش بود با دیدن جمعیتی که به طرف علی دایی هجوم آوردند از ترس گریه می کرد. همین رفتار برخی از حاضران در فرودگاه باعث شد علی دایی عصبانی شده و سریعا جمعیت را ترک کند.

دایی چهارشنبه هفته گذشته از سرمربیگری پرسپولیس کنار گذاشته و حمید درخشان جایگزین وی شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۳
۰
۰
بی پولی مردم چه ربطی به علی دایی داره ، زحمت كشیده ، بارها به خاطر ایران در فوتبال مصدومیت های شدید پیدا كرده واز ناحیه سر وطحال آسیب دیده است .در حالی كه شما در خانه ات لم داده بودی واز هیچ جا خبر نداشتی.
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۳
۰
۰
بی پولی مردم چه ربطی به علی دایی داره ، زحمت كشیده ، بارها به خاطر ایران در فوتبال مصدومیت های شدید پیدا كرده واز ناحیه سر وطحال آسیب دیده است .در حالی كه شما كارمند فقیر در خانه ات لم داده بودی واز هیچ جا خبر نداشتی.
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها