jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۷۷۴۱   ۲۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۴

جام جم ورزشی: خبرگزاری رویترز مدعی شده که یکی از پرسنل تدارکات تیم ملی امید به دلیل شکایت یکی از اعضای ستاد برگزاری مسابقات بازی های آسیایی به آزار و اذیت جنسی متهم و از کشور کره جنوبی ممنوع‌الخروج شده است.

کره جنوبی تدارکاتچی تیم ملی امید ایران را ممنوع‌الخروج کرد

به گزارش جام جم ورزشی، خبرگزاری رویترز در خبر خود مدعی شده که تدارکاتچی تیم ملی امید ایران به دلیل رفتاری غیراخلاقی، از سوی پلیس کره جنوبی ممنوع‌الخروج شده است.

در گزارش مورد نظر ادعا شده که یک زن کره‌ای داوطلب همکاری با برگزار کنندگان بازی‌های آسیایی از این همراه تیم ملی امید ایران به دلیل آنچه اقدام غیراخلاقی و آزار و اذیت جنسی عنوان شده، به پلیس شکایت کرده است.

این در حالی است که هنوز هیچ یک از مسئولان تیم ملی امید و کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی این خبر را تایید نکرده و در مورد صحت و سقم آن موضعی اتخاذ نکرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها