jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۷۶۷۷   ۲۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۰

جام جم ورزشی: دیگر همه می دانند که جهانبخش و سردار آزمون نتوانستند تیم امید را در بازیهای آسیایی همراه کنند اما ویتنامی ها در جریان این قضیه نیستند

گاف رسانه های ویتنامی: ایران را با جهانبخش بردیم

رسانه های ویتنامی آنقدر غرق شادی پیروزی تیم امید کشورشان مقابل ایران شده اند که به خودشان زحمت مطالعه فهرست تیم ایران را نداده اند.

سایت vtc مدعی شده در فهرست تیم ایران، علیرضا جهانبخش هم حضور دارد. بازیکنی که در جام جهانی حاضر بوده و جلوی لیونل مسی هم بازی کرده است.

به نوشته این سایت، جهانبخش مهم ترین چهره تیم امید ایران محسوب می شود و در کنار او چند بازیکن دیگر تیم امید هم سابقه بازی در تیم بزرگسالان ایران را دارند.

این سایت در حالی این گاف را داده که تیم امید به دلیل نبودن بازیهای آسیایی در تقویم فیفا نتوانست از سردار آزمون و علیرضا جهانبخش استفاده کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر