jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۷۵۳۰   ۲۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۲۱:۳۰

جام جم ورزشی: مدیر ورزش باشگاه ختافه اسپانیا ابراز امیدواری کرد که با حضور سرمایه‌گذاران ایرانی در این باشگاه آینده خوبی برای آن شکل بگیرد.

واکنش مدیر ختافه به باشگاهداری ایرانی‌ها در اروپا

تونی مونیس، مدیر ورزشی باشگاه ختافه اسپانیا پس از توافق اولیه با حسین هدایتی برای فروش سهام این باشگاه به وی گفت: قبل از هر چیز از حضور خبرنگاران ایرانی و مهمان‌نوازی حسین هدایتی تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم که فوتبال ایران در حال پیشرفت است. فوتبال یک پدیده جهانی است و بازیکن مستعد در همه جای دنیا و به ویژه در ایران وجود دارد.

وی در ادامه به مهدی مهدوی‌کیا که کنارش نشسته بود اشاره کرد و گفت: خوشحالم که کسی مانند مهدوی‌کیا کنار ماست. همچنین دو بازیکن ایرانی که در اوساسونا بازی می‌کردند خود را بسیار خوب نشان دادند.

مونیس درباره حضور حسین هدایتی در اسپانیا به عنوان سهامدار باشگاه ختافه گفت: لیگ اسپانیا حرفه‌ای است. درهای لالیگا به روی هر گونه ارتباط مثبت که به رشد فوتبال کمک کند، باز است. پشت این توافق اولیه نیت مثبتی وجود دارد و می‌دانم که با حضور ایرانی‌ها می‌شود آینده خوبی رقم زد.(حسین هدایتی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها