jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۵۲۶۲   ۱۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۰

جام جم ورزشی: ستاره لیورپول با اینکه 20 سال بیشتر ندارد اما زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است.

ستاره فوتبال در 17 سالگی سه فرزند داشت!+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، رحیم استرلینگ ستاره تیم لیورپول و تیم ملی فوتبال انگلیس اصلیتی جاماییکایی دارد. این ستاره زندگی سختی را تا رسیدن به شهرت پشت سر گذاشت. البته رسیدن ناگهانی به پول و شهرت او را دچار بی بند و باری های زیادی در دوران نوجوانی کرد. بر اساس گزارش ها استرلینگ که اکنون تنها 20 سال دارد تا پیش از رسیدن به 18 سالگی سه بار طعم پدر شدن را چشیده بود. جالب است بدانید استرلینگ تا 18 سالگی از سه زن صاحب سه فرزند شده است.

البته برخی از منابع دیگر ادعا می کنند او در اصل پنج فرزند دارد و حتی دیلی میرور چندی پیش مدعی شد فرزند ششم این بازیکن در راه است!

او را در کنار یکی از سه فرزندش می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها