jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۵۱۲۶   ۱۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۲

جام جم ورزشی: تیم های ملی فوتبال سوئد و اتریش در مقدماتی یورو 2016 به تساوی یک بر یک رسیدند.

درگیری زلاتان با آلابا در دیدار اتریش و سوئد+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، زلاتان ابراهیموویچ شب پر ماجرایی را پشت سر گذاشت. او صدمین بازی ملی خود را هم انجام داد تا به باشگاه صدتایی های فیفا بپیوندد. اما او بسیار عصبی و پرخطا دراین دیدار ظاهر شد و شانس آورد که داور او را به خاطر خطای محرزش بر روی آلابا اخراج نکرد.
این دیدار به نوعی تقابل زلاتان ایبراهیموویچ ستاره تیم ملی سوئد و دیوید آلابا ستاره اتریشی بایرن بود و آن‌ها بارها با یکدیگر درگیر شدند و در حرکتی که مهاجم سوئدی انجام داد (با دست خود به صورت آلابا کوبید)، شانس آورد که با کارت قرمز مستقیم داور مواجه نشد.

البته زلاتان دو دقیقه بعد با خطا بر روی هارنیک دیگر بازیکن اتریش با کارت زرد داور مواجه شد. صحنه ای را که در آن ابراهیموویچ با دست به صورت آلابا می کوبد را می بینید:

ابراهیموویچ در مجموع بازیکن بسیار خشنی در این دیدار بود:

زنگین گل تساوی سوئد را به اتریش زد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر