jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۳۷۳۴   ۱۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۱

جام جم ورزشی: این جوان معلول 14 سال پیش وقتی فقط هفت سال داشت با بکام ملاقات کرد. او پس از این مدت وقتی دوباره با بکام رودرو شد که خود به یک قهرمان ملی تبدیل شده است.

ملاقات دیوید بکام با جوان معلول پس از 14 سال+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، جونی پیکوک جوان 21 ساله و معلول انگلیسی است که دو پا ندارد. او زمانی که هفت سال داشت با بکام عکس یادگاری گرفت. پس از آن پیکوک با تشویق های اطرافیان و انگیزه های خودش به طور حرفه ای با وجود معلولیت به ورزش کردن پرداخت و دو و میدانی را به عنوان رشته اصلی خود انتخاب کرد. او چنان در کار خود پیشرفت کرد که در رقابت های پاراالمپیک 2014 لندن و در ماده 100 متر صاحب مدال طلا شد.

پیکوک که روز گذشته در یک برنامه رسانه ای دوباره با بکام ملاقات کرد گفت که مدیون این ستاره بازنشسته است چرا که ملاقات با بکام به وی انگیزه داده تا با وجود معلولیت ورزش کند. تصاویری از پیکوک در کنار بکام می بینید، بار نخست زمانی که او تنها هفت سال داشت و بار دوم زمانی که او 21 ساله است و قهرمان دو و میدانی پاراالمپیک.

پیکوک در هفت سالگی در کنار بکام:

پیکوک در 21 سالگی در کنار بکام:

پیکوک در سال 2012 و در زمان تصاحب مدال طلای پاراالمپیک:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر