jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۳۷۰۴   ۱۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۲

جام جم ورزشی: ماریو بالوتلی به همین زودی قول خود را فراموش کرد. او قول داده بود در لیورپول بازیکن حاشیه سازی نباشد اما این قول او چند روز بیشتر دوام نیاورد.

آغاز جنجال‏‌های بزرگ بالوتلی در لیورپول+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته لیورپول در دیداری دوستانه با نتیجه یک بر صفر واولز را شکست داد. بالوتلی در این دیدار زمانی که یکی از بازیکنان حریف بر روی زمین افتاده بود با ضربه ای به سر او زد که این حرکت ناجوانمردانه با تذکر کریس فوی داور لیگ برتری این دیدار دوستانه همراه بود. اما بالوتلی با او درگیری لفظی پیدا کرد این در حالی است که هم تیمی هایش سعی می کردند او را آرام کنند. راجرز سرمربی لیورپول پس از دیدن این اتفاقات به سرعت بالوتلی را از زمین مسابقه بیرون کشید.

صحنه هایی از درگیری بالوتلی به داور را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها