jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۳۳۹۵   ۱۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۶

جام جم ورزشی: یکی از برترین بازیکنان فوتبال دنیا و البته برترین بازیکن تاریخ فوتبال سوئد باز هم یک رکورد دیگر به نام خودش ثبت کرد.

زلاتان ابراهیموویچ باز هم تاریخ ساز شد

به گزارش جام جم ورزشی ، زلاتان ابراهیموویچ در دیدار تدارکاتی شب گذشته تیمش مقابل استونی یک رکورد با ارزش برای خودش ثبت کرد. سوئد دیشب در دیداری تدارکاتی با نتیجه دو بر صفر استونی را شکست داد که هر دو گل سوئدی ها را زلاتان به ثمر رساند. زلاتان با این دو گل تعداد گل های ملی خود را به عدد پنجاه رساند تا برترین گلزن تاریخ کشورش شناخته شود. در این دیدار که در وین پایتخت اتریش برگزار شد ابراهیموویچ برای نود و نهمین بار برای تیم ملی کشورش به میدان رفت. او تنها یک بازی دیگر تا پیوستن به باشگاه صدتایی های فیفا فاصله دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها