jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۱۲۵۱۲   ۱۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۵

فرماندهی پلیس استان دیالی از پیدا کردن آمپول‌های اسرائیلی حاوی مواد مخدر و روان گردان در لانه‌های تکفیری‌های داعش در شمال این استان خبر داد.

داعشی​ها روان گردان های اسرائیلی مصرف می​کنند

به گزارش «السومریه نیوز»، سرتیپ ستاد «جمیل الشمری» فرماندهی پلیس استان «دیالی» از پیدا شدن آمپولهای اسرائیلی حاوی مواد مخدر در یکی از لانه‌های گروهک تکفیری داعش در «حوض العظیم» در شمال این استان خبر داد و گفت که این آمپول مخدر، عقل را ضایع می‌کند و از سوی عناصر این گروهک برای بالابردن روحیه در درگیری با نیروهای ارتش و داوطلب مردمی در عراق استفاده می‌شود.

شمری در گفت‌وگو با پایگاه خبری سومریه نیوز گفت: نیروهای امنیتی مشترک عراقی این آمپول‌های اسرائیلی را در مقرهای تروریست‌های داعش پیدا کرده که به خاطر تأثیر زیادش بارها از سوی عناصر داعش مورد استفاده قرار گرفته است.

شمری افزود: با توجه به تأثیری که این آمپول‌ها بر ذهن مصرف کننده دارد و او را تقریبا به ربات تبدیل می‌کند، داعش از این مواد برای تقویت روحیه تروریست‌ها و پیش از انجام عملیات انتحاری استفاده می‌کند.

فرماندهی پلیس استان «دیالی» یاد‌آور شد که وجود این مواد روان گردان اسرائیلی در دسترس داعش پرسش‌های متعددی را درباره گروه‌های حامی تروریست‌ها مطرح می‌کند.

در طول هفته‌های گذشته، نهادهای امنیتی در استان دیالی بارها مواد روان گردان مختلفی را در مقر‌های عناصر داعش کشف کرده بودند. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر