jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۲۰۸۲   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۹

جام جم ورزشی: احسان حاج صفی با وجود اخبار چند روز گذشته به فولام نمی رود.

حضور حاج صفی در فولام منتفی شد

به گزارش جام جم ورزشی ، احسان حاج صفی در روزهای گذشته مذاکراتی با باشگاه فولام داشت اما سرپرست باشگاه سپاهان امروز گفت که این مذاکرات به بن بست رسیده و نتیجه ای نداشته است. با این حال این ملی پوش چند پیشنهاد دیگر در دست دارد اما حضور او در این باشگاه ها هم مشخص نیست.

احسان حاج‌صفی پس از دیدار تیم سپاهان مقابل نفت تهران درهفته چهارم لیگ برتر، کشور را به قصد انعقاد قرارداد با یکی از تیم‌های انگلیسی به ویژه فولام،‌ هال‌سیتی و کاردیف ترک کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها