jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۷۱۲۰۲۱   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۳

جام جم ورزشی: خولیو ولاسکو می گوید: نمی‌توانیم برزیل، آمریکا و ایتالیا را اگر چه به ایران باخت به عنوان امیدهای قهرمانی والیبال جهان فراموش کنیم.

امیدهای قهرمانی والیبال جهان از نظر ولاسکو

به گزارش جام جم ورزشی، تیم ملی آرژانتین، مسابقات والیبال قهرمانی جهان را با یک پیروزی 3 بر صفر مقابل ونزوئلا شروع کرد. خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی آرژانتین در مورد این بازی اظهار داشت: اگر در بازی‌های بعدی دچار اشتباهات زیاد نشویم، می‌توانیم تا مراحل بالا پیش برویم به همین خاطر باید روی سرویس‌های خودمان بیشتر کار کنیم.

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: روسیه برای من یکی از امیدهای قهرمانی است. همچنین نمی‌توانیم برزیل، آمریکا و ایتالیا را اگر چه به ایران باخت، فراموش کنیم. من فکر می‌کنم برای لهستان خیلی مهم است که به یک مدال در این مسابقات برسد چون آنها در کشور خودشان، میزبان هستند. لهستانی‌ها تحت فشار زیادی هستند اما توانستند این فشار را مدیریت کنند و صربستان را به راحتی شکست دهند.

ولاسکو گفت: پیروزی مقابل ونزوئلا برای ما خیلی خوشحال کننده و مهم بود چون با کسب 3 امتیاز در بازی اول در صدر گروه هستیم. ست‌های اول و دوم بازی برای بازیکنان جوان ما خیلی سخت بود و فشار زیادی روی ما آورد. باز هم تأکید می‌کنم که باید سرویس‌های بهتری به زمین حریفان بزنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها