jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۲۰۰۷   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۳

جام جم ورزشی: سازمان نظام وظیفه کارت معافیت برخی از بازیکنان از جمله علیرضا حقیقی، حسین ماهینی، کریم انصاری فرد، سعید نوروزی و... را تایید کرده است.

احضار ۳۵ فوتبالیست به سازمان نظام ‎وظیفه

۳۵ بازیکن فوتبال از سوی سازمان نظام وظیفه برای تعیین وضعیت کارت پایان معافیت خود به مصاحبه دعوت شدند و این بازیکنان می بایست در روزهای آتی به طور جداگانه و در ساعات مشخص شده در سازمان نظام وظیفه حضور یافته و به سوالات مطروحه پاسخ دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، نام بازیکنانی چون سپهر حیدری، مهرداد پولادی، وحید شیخ ویسی، شجاع خلیل زاده، امجد شکوه مقام، احمد جمشیدیان، سینا عشوری، مجتبی رمضانی و... در لیست 35 بازیکن دعوت شده به سازمان نظام وظیفه دیده می شود.

البته و بر اساس اعلام رسمی سازمان لیگ برتر مجوز بازی هیچ یک از این بازیکنان باطل نشده و کارت معافیت آنها ابطال نشده است. آنها حتی در صورت صلاحدید باشگاه ها می توانند برای تیم های خود در لیگ برتر بازی کنند منتهی مسئولیت بازی کردن آنها با باشگاه ها است.

اگر این بازیکنان به سازمان نظام وظیفه مراجعه نکنند مجوز بازی آنها از سوی سازمان لیگ برتر ابطال خواهد شد و طبیعتا کارت پایان معافیت آنها ازدرجه اعتبار ساقط خواهد شد.

تاکنون کارت معافیت سعید حلافی، بختیار رحمانی و یک بازیکن ناشناس به نام نجفی دمیرچی باطل شده اما سازمان نظام وظیفه کارت معافیت برخی از بازیکنان از جمله علیرضا حقیقی، حسین ماهینی، کریم انصاری فرد، سعید نوروزی و... را تایید کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها