jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۳۷۷   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۲

جام جم ورزشی: دیدار ملوان و استقلال خوزستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تساوی ملوان و استقلال خوزستان در انزلی

دیدار تیم‌های ملوان و استقلال خوزستان از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار ابتدا شاگردان ویسی در دقیقه 16 توسط روح الله سیف‌اللهی به گل رسیدند.

در ادامه ملوانی‌ها فشار خود را روی دروازه مهمان‌شان اضافه کردند و در دقیقه 68 این دیدار سید جلال رافخایی توسط دروازه‌بان استقلال خوزستان سرنگون شد تا علاوه بر اعلام یک پنالتی به سود ملوانی‌ها، دروازه‌بان استقلال خوزستان نیز از بازی اخراج شود. این ضربه پنالتی را رافخایی در دقیقه 70 به گل تساوی تبدیل کرد.

در اواخر این دیدار استقلال خوزستان با وجود 10 نفره بودن تلاش زیادی کرد تا بار دیگر از حریف پیش بیفتد اما دفاع خوب ملوانی‌ها مانع از پیروزی شاگردان ویسی شد تا در نهایت دو تیم با نتیجه یک بر یک کار را به پایان برسانند.

با این نتیجه ملوان 6 امتیازی شد و در رده یازدهم جدول باقی ماند. همچنین استقلال خوزستان سه امتیازی شد و با دو پله صعود در رده چهاردهم جدول قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر