jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۱۰۲   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۸

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: فکر می‌کنم در این مسابقه میزبان باید نگران باشد چون یک امتیاز برای ما با توجه به این شرایط خوب بود، اما آنها امروز امتیاز از دست دادند.

کرانچار: از باشگاه می‌خواهم به خلعتبری تذکر دهد

زلاتکو کرانچار پس از تساوی برابر ذوب‌آهن در هفته ششم لیگ برتر اظهارکرد: قبل از هرچیز باید به غیبت پنج، شش بازیکن فیکس اشاره کنم که در تاکتیک تیمی سپاهان قرار گرفته بودند و همگی به بهانه‌های مختلف محرومیت، مصدومیت و سفر به خارج از کشور در اختیار ما نبودند و به همین خاطر از بازیکنان جوان استفاده کردم و آن‌ها هم فعل خواستن را به خوبی صرف کردند، جنگیدند اما یک اشتباه باعث شد گل مساوی را دریافت کنیم.

وی افزود: البته باید به این مسئله هم اشاره کنم که حریف حتی زمانی که ۱۰ نفره هم شد به سمت دروازه ما هجوم آورد و موقعیت گل هم داشت، اما در کل از تیم راضی هستم اما از نتیجه نه.

کرانچار در مورد کیفیت این بازی در نیمه اول و اینکه به هیچ وجه در حد و اندازه های نام این مسابقه نبود تصریح کرد: شما خبرنگاران آدم‌های نکته سنج و ریزبینی هستید و حتماً می‌دانید که این رقابت یک داربی مهم بود و با توجه به اینکه بازیکنان جوانی هم استفاده کردیم فشار روانی بر روی آن‌ها بود که بازیکنان زیر سایه آن فشار بودند و به همین خاطر در نیمه اول متوقف می‌شدند، اما در مجموع تلاش خوبی انجام دادند و اگر بازیکنان اصلی در میدان بودند کیفیت بیشتری هم ارائه می‌دادیم. اما در نیمه دوم هم با خوش شانسی از گل خوردن فرار کردیم.

وی ادامه داد: روی نیمکت چند بازیکن جوان را در کنار محرم نشاندیم و به این مسئله هم باید اشاره کنم محرم زمانی که به بازی آمد خیلی سرحال نشان داد و این باعث شادی سپاهانی هاست که کاپیتانشان می‌تواند دوباره در خدمت تیم باشد.

کرانچار در مورد رفتار عجیب خلعتبری بعد از گل و نشان دادن پیراهن صلصالی به نیمکت ذوب‌آهن که ممکن بود کارت زرد دوم را برای او به همراه داشته باشد گفت: بعد از گل من حواسم معطوف به داخل زمین بود و دیدم که خلعتبری دارد به سمت نیمکت می‌آید، اما فکر کردم که می‌خواهد پیامی را برساند و متوجه پیراهن نشدم، اما این مساله را باید از خود خلعتبری و خوروش سوال کنم اما چیزی که مربوط به من است این است که حتماً اقدام می‌کنم و از باشگاه می‌خواهم به او تذکر بدهد.

سرمربی سپاهان در مورد تغییر سیستم و استفاده از ۴ مدافع به جای ۳ مدافع تأکیدکرد: غایبان زیادی داشتیم و دفاع‌های کناری ما بی تجربه بودند. بازیکنی مثل قائدی فر برای اولین بار از ابتدا به میدان می رفت و می‌خواستیم ساختار دفاعی را حفظ کنیم و حتما با بازگشت مدافعان از هفته‌های آینده باز هم سیستم قبلی خود را اجرا خواهیم کرد.

وی در مورد پاره شدن نوار پیروزی های ۳ هفته ابتدایی و نتایج نامناسب ۳ هفته اخیر خاطرنشان‌کرد: مهمترین مشکل در بازی با فولاد ایجاد شد که همان طور هم که کارشناس داوری برنامه ۹۰ اعلام کرد یک پنالتی را برای ما نگرفتند و فرصت برد را از دست دادیم و اشتباهات داوری ما را از مسیر امتیازگیری دور کرد، اما مسیر بازی‌های لیگ طولانی است و این ابهام تا پایان لیگ ادامه دارد، اما ما هم محکوم به بردن هستیم و می‌توانیم از هفته بعد بهتر شویم.

ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر