jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۷۱۱۰۹۰   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۴

جام جم ورزشی: پادشاه سابق اسپانیا که به تازگی به نفع پسرش از سلطنت کنار کشیده مهمان ویژه تیم ملی کشورش مقابل ایران در جام جهانی بسکتبال است.

پادشاه سابق اسپانیا تماشاگر دیدار تیم بسکتبال ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از حضور ˈ فلیپه ششمˈ پادشاه کنونی در آخرین بازی دوستانه تیم ملی بسکتبال اسپانیا برای حضور در رقابتهای جهانی که دوشنبه گذشته در شهر مادرید برگزار شد و در آن، اسپانیا با نتیجه 86 - 53 آرژانتین را برد، حضور خوان کارلوس در نخستین دیدار این رقابتها تایید دیگری بر حمایت خانواده سلطنتی از تیم ملی بسکتبال کشورشان است.

این دومین حضور رسمی و علنی خوان کارلوس 76 ساله در مجامع عمومی پس از کناره گیری از سلطنت در 29 خرداد گذشته به شمار می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر