jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۳۶۱   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۹

جام جم ورزشی: کارلوس کروش منتقدان زیادی در ایران دارد. یکی از این منتقدان به خود اجازه می دهد با بدترین کلمات به کروش حمله کند و اتهامات سنگینی به او بزند.

توهین بزرگ دروازه بان جنجالی به کارلوس کروش

به گزارش جام جم ورزشی ، پرویز برومند دروازه بان جنجالی و سابق تیم ملی و استقلال در مصاحبه ای شدیدا به کارلوس کروش حمله کرده است. با چشم پوشی از بخش های متعدد مصاحبه او شما را به خواندن تنها این قسمت از مصاحبه وی دعوت می کنیم:

"کی‌روش به نظر من آدم شیاد و کلاه‌برداری است که بصورت حرفه‌ای وارد فوتبال ما شده، ظرف مدت سه سال هنوز فارسی حرف زدن را بلد نیست و با توجه به اینکه هیچ جا پیشنهادی ندارد آویزان فدراسیون فوتبال، مردم خوب ایران شده است و اکنون که قراردادی با وی بسته نشده با شیوه مظلوم نمایی می‌خواهد افکار عمومی را در مقابل فدراسیون قرار داده تا فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان را تحت تأثیر قرار داده و راضی به تمدید قرارداد با وی شوند. ما به کی‌روش امتیاز، پول، آبرو و حیثیت بخشیده‌ایم، در حالی که وی برای ما ناز می‌کند، آخر تا کی ما باید ناز کی‌روش را تحمل کنیم؟!"

شاید برومند خود را منتقد فوتبال می داند اما آیا ادبیاتی که او در مورد چنین فردی به کار می برد در شان و جایگاهی که در آن قرار گرفته هست؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر