jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۳۶۱   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۹

جام جم ورزشی: کارلوس کروش منتقدان زیادی در ایران دارد. یکی از این منتقدان به خود اجازه می دهد با بدترین کلمات به کروش حمله کند و اتهامات سنگینی به او بزند.

توهین بزرگ دروازه بان جنجالی به کارلوس کروش

به گزارش جام جم ورزشی ، پرویز برومند دروازه بان جنجالی و سابق تیم ملی و استقلال در مصاحبه ای شدیدا به کارلوس کروش حمله کرده است. با چشم پوشی از بخش های متعدد مصاحبه او شما را به خواندن تنها این قسمت از مصاحبه وی دعوت می کنیم:

"کی‌روش به نظر من آدم شیاد و کلاه‌برداری است که بصورت حرفه‌ای وارد فوتبال ما شده، ظرف مدت سه سال هنوز فارسی حرف زدن را بلد نیست و با توجه به اینکه هیچ جا پیشنهادی ندارد آویزان فدراسیون فوتبال، مردم خوب ایران شده است و اکنون که قراردادی با وی بسته نشده با شیوه مظلوم نمایی می‌خواهد افکار عمومی را در مقابل فدراسیون قرار داده تا فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان را تحت تأثیر قرار داده و راضی به تمدید قرارداد با وی شوند. ما به کی‌روش امتیاز، پول، آبرو و حیثیت بخشیده‌ایم، در حالی که وی برای ما ناز می‌کند، آخر تا کی ما باید ناز کی‌روش را تحمل کنیم؟!"

شاید برومند خود را منتقد فوتبال می داند اما آیا ادبیاتی که او در مورد چنین فردی به کار می برد در شان و جایگاهی که در آن قرار گرفته هست؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر