jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۵۲۶   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۱

جام جم ورزشی: ماریو بالوتلی آخرین مراحل پیوستن به لیورپول را پشت سر می گذارد.

سوپرماریو در محاصره هواداران لیورپول +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بالوتلی با قراردادی 16 میلیون پوندی از میلان راهی لیورپول خواهد شد. او که هنوز رسما به لیورپول ملحق نشده شور و شوق زیادی را بین هواداران این تیم بندرنشین به وجود آورده. هواداران لیورپول پس از جدایی لوئیس سوارز منتظر ورود یک مهاجم خوب و گلزن دیگر بودند که با آمدن ماریو بالوتلی نگرانی آنها رفع شد. بالوتلی را در محاصره هواداران لیورپول می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها