jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۸۵۰۸   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۲

جام جم ورزشی: فدراسیون فوتبال کشورمان با ارسال نامه‌ای محرمانه به بعضی باشگاه‌های لیگ برتری خواستار روشن شدن وضعیت کارت پایان خدمت بازیکنانشان شد.

نامه محرمانه فدراسیون برای باشگاه‌های لیگ برتری

بعد از اینکه مشخص شد تعدادی از بازیکن فوتبال با کارت‌های معافی مشکل‌دار خدمت سربازی در تیم‌های مختلف بازی می‌کنند مسئولان فدراسیون فوتبال به صرافت افتادند تا از حضور چنین بازیکنانی در تیم‌های گوناگون جلوگیری به عمل بیاورند.

در همین رابطه شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال کشورمان با ارسال نامه‌ای محرمانه به تعدادی از باشگاه‌های لیگ برتری نام 50 بازیکن دیگر را هم اعلام کردند که گفته می‌شود کارت پایان خدمت آنها دارای مشکل است.

شنیده می‌شود نام مهرداد پولادی، بازیکن فصل گذشته پرسپولیس هم در بین این 50 بازیکن وجود دارد و به احتمال فراوان پولادی هم باید پیش از حضور در لیگ قطر یا لیگ کشورمان به این مسئله رسیدگی کند هر چند که تعداد دیگری از بازیکنان هم گفته می‌شد دچار چنین مشکلاتی هستند اما با رفع شدن مشکلات کارت پایان خدمت‌شان در حال حاضر مشغول بازی در تیم‌هایشان هستند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها