jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۷۸۹۴ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مجموعه خاطرات آیت‌الله موسوی اردبیلی که به همت حوزه هنری و مرکز تنظیم نشر آثار این عالم برجسته کشورمان تدوین شده، بزودی چاپ و رونمایی خواهد شد.

بهمن بابیزان، مدیر مرکز تنظیم و نشر آثار آیت‌الله موسوی اردبیلی از انجام مراحل پایانی تنظیم و تدوین کتاب مجموعه خاطرات ایشان خبر داد و به فارس گفت: این کتاب در بخش‌های خاطرات آیت‌الله موسوی اردبیلی پیش از انقلاب، نگاهی به جایگاه فقهی، سیاسی و علمی ایشان و شخصیت آیت‌الله موسوی اردبیلی از نگاه دیگران، تنظیم و گردآوری شده است. این کتاب همچنین عکس‌هایی از زندگی آیت‌الله موسوی اردبیلی نیز را دربرمی‌گیرد.

او با بیان این‌که کتاب مجموعه خاطرات آیت‌الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی بزودی رونمایی خواهد شد، بیان کرد: این کتاب به همت حوزه هنری و دفتر تنظیم و نشر آثار آیت‌الله موسوی اردبیلی به زبان فارسی به چاپ خواهد رسید و در چاپ‌های بعدی ناشر به دنبال ترجمه آن به زبان عربی نیز خواهد بود.

مدیر مرکز تنظیم و نشر آثار آیت‌الله موسوی اردبیلی بابیان این‌که کتاب «دعا در قرآن» این استاد حوزه نیز در دست چاپ قرار گرفته است، تصریح کرد: کتاب «جمال ابها» نیز در حال به‌روز رسانی است که تا دو ماه آینده به چاپ رسیده و در دست علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر