Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۳۵۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۵

علی دایی آنقدر در زدن رکوردهای مختلف از گلزنی و تعداد بازی های ملی گرفته تا افتخارات متعدد تبحر دارد که در مسائل بی ربط به ورزش هم می تواند رکوردزنی کند!

برنامه های دایی برای نرسیدن به کنفرانس های خبری!

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از رکوردهای علی دایی را می توان در زمینه نرسیدن به کنفرانس های خبری قلمداد کرد. او برای دومین بار پیاپی در لیگ این فصل به کنفرانس خبری نمی رسد همانطور که در فصل گذشته چند بار این اتفاق افتاد تا این شائبه به وجود بیاید که او عمدا و با برنامه ریزی قصد نرسیدن به این کنفرانس ها را دارد.

به هر حال علی دایی به نشست خبری پیش از بازی با ملوان نمی‌رسد. تیم پرسپولیس ساعت 18 امروز عصر راهی انزلی می‌شود و به احتمال فراوان این تیم حدود ساعت 21 به انزلی می‌رسد به همین دلیل در نشست خبری پیش از مسابقه شرکت نمی‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر