jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۸۲۸   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۷

جام جم ورزشی: هافبک سابق استقلال گفت: «آنقدر این فوتبال کثیف است که ترجیح می دهم این روزها خانه نشین باشم تا در میان این آدم های کثیف باشم. البته من در مورد همه حرف نمی زنم.»

اظهارات عجیب هافبک جنجالی استقلالی‌ها

علیرضا واحدی نیکبخت خیلی زود حرف از خانه نشینی می زند. او این روزها اختصاصی تمرین می کند و به نظر می رسد دوست دارد مدتی از حواشی فوتبال دور باشد.

نیکبخت که سابقه بازی در کنار نکونام را دارد و سال ها شاگردی امیر قلعه نویی در استقلال و تیم ملی را داشته، سعی می کند میانه را بگیرد. او در این مورد گفت: «من در مورد اختلاف قلعه نویی و نکونام صحبت نمی کنم. خودم آنقدر دل پری از فوتبال دارم که ترجیح می دهم فعلا حرفی نزنم!»

واحدی نیکبخت در مورد حضور مجددش در فوتبال می گوید: «آنقدر این فوتبال کثیف است که ترجیح می دهم این روزها خانه نشین باشم تا در میان این آدم های کثیف باشم. البته من در مورد همه حرف نمی زنم. اما جو این روزهای فوتبال با گذشته خیلی تفاوت کرده است و گاهی برای امثال من تحمل این شرایط سخت می شود.»

نیکبخت سعی می کند در مورد آینده فوتبالش فعلا حرفی نزند. او معتقد است: «فعلا هیچ برنامه ای برای ادامه فوتبالم و یا حضور روی نیمکت مربیگری ندارم. فقط سعی می کنم با تمرین بدنی، فوتبال خودم را در سطح خوبی حفظ کنم.»(ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها