jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۰۵۹۴۳   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۱

فدراسیون فوتبال ایتالیا روز گذشته (جمعه) به طور رسمی آنتونیو کونته را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور معرفی کرد.

جزئیات قرارداد کونته با فدارسیون فوتبال ایتالیا

گروهی از رسانه‌های ایتالیایی پس از انتشار این خبر ادعا کردند که کونته از فدراسیون فوتبال ایتالیا نزدیک به نصف دستمزدش در یوونتوس، رقمی در حدود 1.4 میلیون یورو حقوق خواهد گرفت. اکنون جزئیات دقیق‌تری از قرارداد سرمربی پیشین یوونتوس با فدراسیون فوتبال ایتالیا منتشر شده است.

به گزارش سایت فوتبال ایتالیا، فدراسیون فوتبال این کشور برای کونته، کسی که 3 فصل پیاپی بانوی پیر را قهرمان سری A کرد، حقوق پایه 4.1 میلیون یورو در نظر گرفته است که با احتساب پاداش‌ها به 4.6 میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد.

طبق گزارش این سایت در قرارداد کونته 45 ساله که جای چزاره پراندلی را روی نیمکت آتزوری می‌گیرد، پاداش‌های متعددی گنجانده شده است و همچنین قرار است که شرکت تولید لوازم ورزشی پوما به عنوان اسپانسر اصلی فدراسیون فوتبال ایتالیا به این سازمان برای پرداخت حقوق کاپیتان پیشین بانوی پیر کمک کند.

گفته می‌شود حقوقی که فدراسیون فوتبال ایتالیا به کونته می‌دهد سالیانه 1.7 میلیون یورو است و مابقی آن را تا 4.1 میلیون یورو، شرکت پوما پرداخت خواهد کرد. به این ارقام 500 هزار یورو دیگر هم اضافه خواهد شد اگر کونته بتواند لاجوردی‌پوشان را به اهداف‌شان در 2 سال پیش رو برساند.
پاداش‌هایی که فدراسیون برای کونته در نظر گرفته جهت صعود آتزوری به مرحله نهایی رقابت‌های یورو 2016 فرانسه، رسیدن به بازی فینال این رقابت‌ها و همچنین صعود حداقل 5 پله‌ای در رده‌بندی فیفا است.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها