jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۷۰۵۹۰۹   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۹

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: من به هیچ عنوان از سبک بازی تیم رضایت ندارم چون ما با ۶ بازیکن اصلی خود مقابل آمریکا بازی کردیم و فقط نتیجه خوبی گرفتیم.

واکنش جالب کواچ به پیروزی تیم ملی والیبال مقابل آمریکا

اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد نخستین پیروزی شاگردانش در مسابقات کاپ آمریکا مقابل این تیم اظهار داشت: بازی خوبی بود چون ما در آن برنده شدیم. من به هیچ عنوان از این بازی رضایت ندارم چون ما با 6 بازیکن اصلی خود مقابل آمریکا بازی کردیم و فقط نتیجه خوبی گرفتیم.

کواچ که مایل نبود در مورد این بازی بازی صحبت کند و ترجیح می‌داد ابتدا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در این باره حرف بزند، گفت: درست است که نتیجه این دیدار به سود ما رقم خورد اما بازی خوبی انجام ندادیم.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها