jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۰۵۹۰۸   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۴

جام جم ورزشی: قهرمانی ژرمن ها در جام جهانی 2014 آنقدر بازیکنان این تیم را اشباع کرده که یکی پس از دیگری در حال خداحافظی از تیم ملی فوتبال آلمان هستند.

سلسله خداحافظی های عجیب در تیم ملی فوتبال آلمان

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از اتمام رقابت های جام جهانی 2014 برزیل و قهرمانی آلمانی ها فیلیپ لام 30 کاپیتان این تیم برای همیشه با رده ملی خداحافظی کرد. پس او میرسلاو کلوزه مهاجم با تجربه آلمانی ها هم از رده ملی خود را بازنشسته کرد.

حالا به فاصله یک ماه از پایان کار آلمان در جام جهانی حالا نوبت به پیر مرته ساکر 29 ساله است تا خداحافظی خود را از تیم ملی فوتبال آلمان اعلام کند. مرته ساکر 29 ساله 104 بار پیراهن تیم ملی فوتبال آلمان را بر تن کرد و چهار گل هم به ثمر رساند. او دلیل این تصمیم را بودن در نزد خانواده اش اعلام کرده است.

او که 29 سال بیشتر ندارد در قلب دفاع آرسنال بازی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها