رکورد شکنی در لیگ قهرمانان اروپا

توتی مسن ترین گلزن تاریخ فوتبال قاره سبز

فرانچسکو توتی اکنون به عنوان نماد باشگاه رم شناخته می شود، بازیکنی که هرگز پیراهن رم را به حضور در بزرگ ترین باشگاه های اروپایی یعنی رئال و منچستر نفروخت.
کد خبر: ۷۰۴۷۶۵
فرانچسکو توتی، نماد رم و همسری وفادار+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، زندگی خصوصی این مهاجم گلزن و 37 ساله همواره مورد توجه رسانه ها قرار دارد، به خصوص اینکه همسرش یعنی ایلاری بلازی یک مجری مطرح تلویزیون در ایتالیاست.

توتی در سال 2005 در مراسی باشکوه با همسرش ازدواج کرد که حاصل آن دو فرزند دختر و پسر به نام های کریستین و شانل است. اما از آنجایی که زندگی شخصی این فوتبالیست محبوب همواره مورد توجه رسانه ها قرار داشته گاهی اوقات شایعاتی درباره او به گوش می رسید همانند ترک خانه از سوی او و رها کردن همسر و فرزندانش که بارها از سوی خانواده توتی تکذیب شد. این فوتبالیست چندی پیش در گفت و گویی اظهار داشت: من عاشق همسر و فرزندانم هستم و واقعا نمی دانم این شایعات از کجا نشات می گیرد. اصلا نمی خواهم به این موضوعات بی ارزش فکر کنم. من بازیکن بی بند و بار و بی اخلاقی نیستم و هرگز دست از خانواده ام نمی کشم. حاضرم برای ایلاری ، کریستین و شانل جانم را هم بدهم.

توتی نشان داد نه تنها برای باشگاه رم که برای خانواده اش هم یک نماد وفاداری به تمام معناست. او را در کنار فرزندانش می بینید:

برچسب ها: فرانچسکو توتی رم
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها