jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۴۲۴۷   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۴

د رحالی که هنوز انتقادهایی به اشکان دژاگه بابت انتخاب لیگ های عربی می شود او در گفت و گوی اخیر خود اظهار داشته العربی را انتخاب کرد چون تیم سرشناسی است.

ادعای جالب اشکان دژاگه: العربی سرشناس است!

به گزارش جام جم ورزشی ، کمتر کسی فکر می کرد که اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران، فولام را به مقصد قطر ترک کند اما این بازیکن تصمیم گرفت تا به خلیج فارس بیاید و پیراهن العربی قطر را بر تن کند.

دژاگه درباره دلایل خود برای انتخاب العربی گفت: ترجیح دادم که با العربی قرارداد امضا کنم چرا که این تیم شهرت و آوازه زیادی دارد و از باشگاه‌هایی است که در خارج قطر هم شناخته شده. گذشته از این هم بسیاری از بازیکنان ایرانی هم در این تیم بازی کرده‌اند.

ایمواه ازکیل دیگر بازیکن سرشناس العربی هم از پیوستن به این تیم بسیار خوشحال است. او گفت: از اینکه به چنین باشگاه بزرگی پیوسته‌ام بسیار خوشحال هستم. العربی از تیم‌های سرشناس قطری است که طرفداران زیادی دارد. زمان آن فرارسیده که العربی به جایگاهی که شایسته‌اش است برگردد. همه بازیکنان تمام توان خود را برای موفقیت این تیم به کار خواهند گرفت. من تجربه زیادی در فوتبال اروپا دارم که این بدون شک کمک زیادی به من خواهد کرد.

العربی در فصل جابجایی تابستانی بازیکنان سرشناسی به خدمت گرفت. اشکان دژاگه، ایمواه ازکیل، پابلو فرناندز و پائولینیو، چهار بازیکن سرشناس خارجی این تیم به شمار می آیند. البته این تیم سامی جابر بازیکن سابق تیم ملی فوتبال عربستان را هم به عنوان مدیر بخش ورزشی خود انتخاب کرد.

العربی در حال حاضر در آلمان اردو زده است و فصل آمادگی خود را پشت سر می گذارد. این تیم در دیدار دوستانه اخیر خود با یک گل مغلوب الشارجه شد. اشکان دژاگه در این دیدار 90 دقیقه در ترکیب تیم جدیدش به میدان رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها