jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۳۵۳۴   ۱۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۶

سوشا در بازی پنج شنبه پیراهن فولاد را زیر پیراهن پرسپولیس پوشید تا بدین شکل از هواداران فولاد قدردانی کند

عذرخواهی سوشا بابت پوشیدن پیراهن فولاد

گویا حرکت سوشا مکانی در اهواز و اینکه او زیر پیراهن خود، پیراهن فولاد را پوشیده بود به مذاق پرسپولیسی ها خوش نیامده چون دروازه بان پرسپولیس در صفحه فیس بوکش بابت پوشیدن پیراهن فولاد عذرخواهی کرده است.

سوشا در صفحه فیس بوکش نوشته: واسه کاری که هیچ منظوری جز قدردانی از تماشاگرانی که فصل قبل برای دوباره احیا شدنم خیلی بهم کمک کردن نداشتم از همه پرسپولیسیا عذرخواهی میکنم خون من سرخه اونم از نوع شیش آتیشه حمایت کنین قهرمان میشیم شک نکنید تازه اول فصله

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها