jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۳۵۱۱   ۱۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۴

جام جم ورزشی- این برای چندمین باری است که سرمربیان تیمهای پایه ایران نسبت به سن وسال بازیکنان حریفانشان مشکوک هستند.

فوتبالیست 20 ساله در رقابت های زیر 14 سال!

بعد از آنکه در جام جهانی نوجوانان، علی دوستی مهر اعلام کرد که قطعا بازیکنان تیم ملی نیجریه زیر 17 سال نیستند و بالای 20 سال سن دارند، حالا نوبت به سرمربی تیم زیر 14 سال ایران رسیده که بحث صغر سنی حریفانش را مطرح کند.

علی حیدر شریفی به خبرگزاری ایرنا گفته: اندام و چهره برخی بازیکنان کره شمالی و عراق بالاتر از رده سنی مسابقات نشان می دهد و حتی مدعی هستم بازیکن کره شمالی که به ما از فاصله 60 متری گل زد چیزی بیش از 20سال سن دارد. مگر می شود یک بازیکن زیر 14 سال از روی یک ضربه ایستگاهی به فاصله 60 متر گل بزند و این توانمندی حتی کمتر در رده سنی بزرگسال دیده می شود.

جالب اینکه شریفی گفته اعتراضی به این موضوع ندارد: البته اعتراضی به این مورد نداریم و اگر قرار به پیگیری باشد مقامات برگزاری مسابقات شرایط جسمانی بازیکنان را مورد رسیدگی قرار می دهند.

درباره تیم زیر 14 سال به این نکته هم اشاره کنیم که این تیم با پیروزی مقابل عربستان حالا راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی زیر 14 سال آسیا صعود کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها