jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۳۴۶۸   ۱۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۹

جام جم ورزشی - این بدترین خبر ممکن برای شاگردان قلعه نویی بعد از پیروزی در بازی دیشب مقابل همنام خوزستانی شان است

کسر بخشی از رقم قرارداد بازیکنان استقلال

مصاحبه امروز بهرام افشارزاده حاوی اخبار خوبی برای استقلالی ها نیست. مدیر عامل استقلال که در فصل نقل و انتقالات مجبور شده بود برای جذب بازیکنان مورد نظر امیر قلعه نویی از سقف بودجه رد شود حالا می خواهد بخشی از قرارداد استقلالی ها را کم کند.

افشارزاده درباره این موضوع به سایت کاپ گفته: یک مقدار خیلی کم از رقم قرارداد مربیان و بازیکنان تیم کسر خواهیم کرد تا به حد مقرر از سوی وزارت ورزش و سازمان لیگ برسیم و از سویی دیگر شرمنده اعضای تیم هم نشویم. ضمن اینکه بتوانیم جوابگوی مسئولان ذیربط نیز باشیم.

وی در این خصوص که کسر قراردادها به دستور کدام ارگان صورت گرفته بیان داشت: این خواسته سازمان لیگ و وزارت ورزش است که با توجه به قرار داشتن دو تیم استقلال و پرسپولیس در نوک پیکان نگاه ها ما پیش از همه از این حیث کارمان را شروع کردیم و از صبح امروز بحث کسر قراردادها آغاز شده است. چرا که محدودیت مالی برای ما تعیین شده و ما باید طبق آن پیش برویم.

آی اسپورت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها