jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۱۹۱۶   ۱۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

جام جم ورزشی- مربی اخراجی نفت تهران تحت هیچ شرایطی حاضر به پس دادن لوح اهدایی به این باشگاه نیست.

ماجرای عجیب ربوده شدن کاپ اخلاق لیگ برتر فوتبال

تیم نفت تهران در مراسم انتخاب برترین های لیگ سیزدهم عنوان برترین تیم اخلاق را کسب کرد و مجری مراسم نیز که به دنبال یکی از اعضای این باشگاه می گشت، از ناصر فریاد شیران خواست روی سن رفته و جایزه را دریافت کند که همین اتفاق نیز رخ داد.

این در حالی است که فریاد شیران سه سال پیش از نفت تهران اخراج شده بود و اکنون جایزه سازمان لیگ را نزد خود نگه داشته و حاضر به تحویل آن به مسئولان نفت نیست.

فریادشیران که از مسئولان باشگاه نفت دلخور است این هدیه را هدیه ای از طرف خدا دانسته و با وجود اعتراض مسئولان نفت و درخواست برخی اهالی فوتبال برای پس دادن این هدیه تاکید کرده تنها حاضر است آن را به شخص وزیر نفت یا مدیرکل شرکت نفت تحویل دهد. قرار است وی تا پایان هفته به وعده خود عمل کند.

از سوی دیگر احمد ابراهیمی، مدیر اجرایی باشگاه نفت تهران، گفت: «این موضوع عدم مسئولیت ناصر فریادشیران را می‌رساند و باید بگویم حضور او بر روی سِن و بدون سِمَت موجب نارضایتی ورزشکاران و مربیان باشگاه نفت تهران شده و در آینده‌ای نزدیک از منظر حقوقی این مسئله را پیگیری خواهیم کرد.»

وی ادامه داد: «از سازمان لیگ هم انتظار داریم به صورت جدی به این مسئله رسیدگی کنند و با فردی که از او درخواست شده تا کاپ ما را پس بدهد اما از انجام این کار سر باز زده‌، از نظر قانونی برخورد قاطعی صورت گیرد.»(جام)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها