jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۹۲۳۹   ۰۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۰

حاشیه دیدار استقلال- تراکتورسازی

هجوم تماشاگران و فرار قلعه‌نویی به سمت اتوبوس

سرمربی تیم فوتبال استقلال برای اینکه از دست هواداران فرار کند به اتوبوس تیم پناه برد.

هجوم تماشاگران و فرار قلعه‌نویی به سمت اتوبوس

به گزارش جام جم ورزشی ؛ بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل تراکتورسازی در فینال جام شهدا از جلوی میکسدون تعبیه شده عبور نکرده و از درب پشتی راهی رختکن شدند. همچنین آنها با هیچ خبرنگاری مصاحبه نکردند و به سمت ماشین‌های شخصی خود و یا اتوبوس تیم رفتند.

* اطراف امیر قلعه‌نویی را تماشاگران استقلالی احاطه کرده بودند که این موضوع باعث شد سرمربی تیم استقلال به اتوبوس تیم پناه ببرد و پس از چند دقیقه از اتوبوس خارج شد و به سمت ماشین شخصی خود رفت.

* بی‌نظمی بسیار زیادی در پایان بازی دیده می‌شد. جایی که تعداد زیادی هواداران جلوی رختکن استقلال ایستاده بودند و برای بازیکنان و کادر فنی مزاحمت و دردسر به وجود آوردند.

* هنگامی که هواداران اطراف محمد قاضی را احاطه کرده بودند با اعتراض این بازیکن روبرو شدند.

* هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی به سمت رختکن تیم‌شان هجوم بردند. در این حین هواداران پیراهن برخی بازیکنان را از تنشان بیرون می‌آوردند.

* مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: من به هیچ عنوان در مورد مسابقه صحبت نمی‌کنم. فقط با توجه به اینکه تاج از من برای حضور در این مراسم دعوت کرد، حاضر شدم.

وی از اتفاقاتی که در ورزشگاه رخ داد ابراز تاسف کرد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها