jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۸۶۲۰   ۳۱ تير ۱۳۹۳  |  ۲۲:۴۹

19 قطعه شیء عتیقه متعلق به هزاره اول قبل از میلاد از قاچاقچیان میراث فرهنگی کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،‌ فرمانده انتظامی شهرستان اسلام‌آباد غرب در این باره گفت: روز گذشته در پی گزارش مردمی مبنی بر این که فردی در زمینه خرید و فروش مواد مخدر و عتیقه فعالیت می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی افزود: ماموران در اقدامی اطلاعاتی متهم را شناسایی و در بازرسی از منزل وی 19 قطعه فلزی شامل: یک تیغه شمشیر، تعدادی سکه، دستبند، پارچ و لیوان، گلاب‌پاش، گلدان، سینی و تسبیح کشف کردند.

خنجری بیان کرد: با تحویل اشیای کشف شده به اداره میراث فرهنگی، مشخص شد این اقلام مربوط به هزاره اول قبل از میلاد است. وی تصریح کرد: در این ارتباط پرونده‌ای تشکیل و متهم تحویل مرجع قضایی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر