jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۷۵۲۴   ۲۹ تير ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۷

هنوز ساعتی از اعلام خبر خداحافظی علی کریمی از فوتبال نمی گذرد اما شایعات و اخبار پیرامون این تصمیم دهان به دهان می چرخد.

دعوای طرفداران علی کریمی و علی دایی در شبکه های اجتماعی

به گزارش خبرنگار جام جم ورزشی؛ علی کریمی ساعتی پیش از فوتبال خداحافظی کرد. او در بخشی از نامه خداحافظی خود نوشته است: « هرگز تن به بازی خداحافظی که بوی ریا دارد، نمی‌دهم». از این جمله علی کریمی می توان معانی مختلفی برداشت کرد.

صرف نظر از معانی این جمله هم اکنون شایعه ای در فضای مجازی به سرعت در حال پخش شدن است. بر اساس آنچه که در فضای مجازی دیده می شود رحیمی مدیر عامل پرسپولیس برای علی کریمی بازی خداحافظی با بایرن مونیخ در نظر گرفته است، شایعه ای بس احساسی و غیر قابل باور. آن هم در شرایطی که کریمی فقط یک ساعت است از فوتبال خداحافظی کرده و از سویی اظهار داشته در بازی های خداحافظی که بوی ریاکاری می دهد شرکت نمی کند! البته شاید اگر بازی خداحافظی مذکور بوی ریاکاری ندهد کریمی به آن تن دهد! به هر حال اگر قرار است پای بازی خداحافظی در میان باشد بایرن مونیخ بهترین گزینه است، باشگاهی که علی کریمی پس از علی دایی و وحید هاشمیان به عنوان سومین بازیکن ایرانی وارد آن شد.

موضوع دیگری که در فضای مجازی دیده می شود به هواداران افراطی علی کریمی مربوط می شود. هوادارانی که چندی پیش نیز علی دایی را تهدید کرده بودند که به دختر سه ساله اش آسیب می رسانند. آنها این بار نیز علی دایی را مقصر این اتفاق می دانند و حجم گسترده ای از توهین ها را نثار او کرده اند. البته از آن سو نیز هواداران علی دایی جنگ مجازی با هواداران علی کریمی را آغاز کرده اند و پاسخ این توهین ها را به شکلی بی ادبانه تر می دهند.

خلاصه در حالی که مدت زیادی از این خداحافظی نمی گذرد جنگی موهن بین هواداران علی دایی و علی کریمی در فضای مجازی شکل گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها