jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۶۸۳۶   ۲۵ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۳۸

پخش مجموعه تلویزیونی «دیگری» به تهیه‌کنندگی سعید مرادی و کارگردانی احمد کاوری از ساعت 21 امشب از شبکه سه آغاز می‌شود اما پخش سریال کیفر که قرار بود در ایام قدر از شبکه دو به نمایش درآید، به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش روابط‌عمومی شبکه سه، پخش سریال دیگری که امین حیایی، سعید آقاخانی، رزیتا غفاری، رحیم نوروزی، سمانه پاکدل، محسن قاضی‌مرادی، مهرداد نیک‌نام، نصرت میرعظیمی و منوچهر زنده‌دل در آن بازی می‌کنند تا دوشنبه شب (سی‌ام تیر) ادامه خواهد یافت و در این ایام سریال هفت سنگ پخش نخواهد شد.

همچنین روابط‌عمومی شبکه دو اعلام کرد سریال کیفر به کارگردانی حسین تبریزی در ایام قدر پخش نخواهد شد و نمایش سریال فاخته از این شبکه ادامه خواهد یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر