jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۶۹۶۵۵۳   ۲۵ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۲

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از شهردار تهران به خاطر لغو مراسم افطاری با نمایندگان مجلس تشکر کرد.

تشکر قاضی‌پور از شهردار تهران به خاطر لغو افطاری با نمایندگان

نادر قاضی‌پور در جلسه علنی صبح امروز مجلس اظهار کرد: من دیروز تذکری در مورد مراسم افطاری شهرداری در برج میلاد دادم و از آقای قالیباف شهردار تهران تشکر می‌کنم که به این تذکر لبیک گفت و این افطاری را تعطیل کرد.

وی افزود: من امیدوارم همه دستگاه‌های دولتی هم این کار را انجام دهند و بیت‌المال را حیف و میل نکنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به بررسی طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی در مجلس نیز خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح، اگر یکی از همشهریان ما که اهل ارومیه است در انجمن اسلامی دانشگاه شریف عضویت داشته باشد نمی‌تواند عضو حزبی در شهرستان باشد که به این ترتیب نخبه‌ها کنار گذاشته می‌شوند. لازم است ترتیبی اتخاذ شود که در استان‌ها از کسانی که طرفدار نظام و ولایت هستند استفاده شود.

ابوترابی‌فرد که اداره جلسه را بر عهده داشت، در همین رابطه تاکید کرد: فعالیت‌های داخل دانشگاه مرتبط با این طرح نیست.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر