jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۹۵۴۶۹   ۲۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۳

مقاومت فلسطین به اشغالگران هشدار داد، ما جنگ زمینی را فرصتی برای گرفتن انتقام از خون شهیدانمان می دانیم و توانایی های مقاومت که باعث غافلگیر شدن اشغالگران شده تنها بخش کوچکی از چیزی است که در جنگ زمینی به رخ متجاوزان خواهیم کشید.

جنگ زمینی فرصتی برای انتقام از صهیونیستها است

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "ابومجاهد" سخنگوی" کمیته های مقاومت مردمی فلسطین" به خبرنگار العالم، گفت: تهدید رژیم اشغالگر به آغاز جنگ زمینی در غزه، فرصت گران بهایی برای مقاومت فلسطین است تا اسرای خود را از زندان های اسرائیل آزاد کند.

وی افزود: در صورت ورود به غزه و آغاز جنگ زمینی، به‌شدت غافلگیر خواهند شد.

"راجی الصورانی" مدیر مرکز حقوق بشر فلسطین نیز در گفت و گو با خبرنگار العالم گفت: اسرائیل چون از هدف قرار دادن مقاومت ناتوان است مردم عادی را هدف قرار می دهد تا بدین وسیله با اعمال فشار به مقاومت، اعضای آن را از ادامه راه بازدارد.

"خالد الازبط" سخنگوی جنبش مردمی مقاومت فلسطین در گفت و گو با العالم گفت: دشمن صهیونیست درمانده شده و در جنگ اخیر از لحظه اول در برابر مقاومت اعلام عجز کرده است؛ در مقابل، مقاومت هم توانست همه شهرهای اشغالی سال 1948 را مورد حمله قرار دهد و این شهرها هم اکنون زیر آتش حمله مقاومت قرار دارند.

رژیم صهیونیستی شب گذشته بیش از 30 خانه متعلق به اعضای ارشد و عادی مقاومت را هدف قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر