jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۹۵۴۴۳   ۲۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۵

آبی و اناری ها دست به دامان تنبیه انضباطی شدند

جریمه 13 میلیارد تومانی بارسلونا برای «گاز» گرفتن سوارز

سران باشگاه بارسلونا برای اینکه از دست جنجال‌های لوئیس سوارز، مهاجم جدید خود خلاص شوند در قرارداد او بندی جالب را گنجاندند.

جریمه 13 میلیارد تومانی بارسلونا برای «گاز» گرفتن سوارز

به گزارش جام جم ورزشی، روزنامه دیلی‌استار نوشت: مهاجم تیم ملی اروگوئه در جام جهانی 2014 با گاز گرفتن جورجو کیه‌لینی مدافع ایتالیا باعث شد تا فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) رأی به محرومیت چهار ماهه او از حضور در میادین فوتبال بدهد. این کار سوارز بهانه‌ای به دست سران بارسا داد که در قرارداد مالی خوبی که با این بازیکن ثبت کردند جریمه‌ای در نظر بگیرند.

سوارز در صورتی که با پیراهن بارسا بازیکنی را گاز بگیرد سه میلیون از دستمزد سالانه او که 10 میلیون پوند است، کسر خواهد شد! این جریمه شاید باعث شود که مهاجم جدید بارسا برای همیشه عادت بد گاز گرفتن را به دست فراموشی بسپارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر