jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۵۱۱۵   ۲۱ تير ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۶

مردی که در پی اختلاف با هم‌روستایی‌اش، او را با شلیک گلوله از پای در آورده و فرد دیگری را نیز زخمی کرده و تحت تعقیب پلیس شهرستان ملایر بود، دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر به جام‌جم گفت: چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از درگیری میان چند نفر در روستای حریم‌آباد خبرداد. ماموران انتظامی با اعزام به محل مشاهده کردند، دو مرد بر اثر شلیک گلوله بشدت زخمی شده‌اند.

سرهنگ شعبان ترک‌نیا افزود: مصدومان به بیمارستان منتقل شدند، اما ساعاتی بعد یکی از آنها به دلیل شدت خونریزی فوت کرد.

با گزارش موضوع به بازپرس ویژه قتل دادسرا، پیکر وی به پزشکی قانونی منتقل شد و پس از تشکیل پرونده، کار آگاهان جنایی برای شناسایی هویت قاتل فراری به تحقیق از روستاییان پرداختند که هویت وی به دست آمد و او تحت تعقیب قرار گرفت.

وی یادآور شد: در ادامه کارآگاهان متوجه شدند قاتل خانه‌اش را ترک کرده و به حومه روستا گریخته است. بنابراین به جستجویشان ادامه دادند و رد او را پیدا کردند و با ورود به مخفیگاه متهم، وی دستگیر شد.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی اظهارت متناقضی بیان کرد تا این که در مواجهه حضوری با شاهدان حادثه بناچار اعتراف کرد و گفت از مدتی پیش من با مقتول و دوستش در روستا بر سر مسائلی اختلاف پیدا کرده بودم.

روز حادثه به بهانه پایان دادن به این اختلاف با سلاح به محل ملاقات رفتم و با بالا گرفتن مشاجره‌مان، به آن دو شلیک کرده و باعث مرگ یکی از آنها شدم.

بنابراین گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد. گزارش خبرنگار ما حاکی است، وضع دیگر مصدوم حادثه نیز از سوی مسئولان بیمارستان وخیم گزارش شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر