jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۹۲۰۴۴   ۱۴ تير ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۳

گروه تروریستی داعش ساکنان استان نینوا در شمال عراق را به فروش همسران، دختران و خواهران خود به تروریست های این گروه مجبور کرد.

اجبار داعش به فروش زنان نینوا و موصل برای تکمیل جهاد

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه خبری عراقی مانکیش از بغداد ، گروه تروریستی داعش اعلام کرده است ساکنان نینوا برای تکمیل جهاد نکاح باید زنان ، خواهران و دختران خود را در ازای یک میلیون دینار عراقی معادل 800 دلار در اختیار تروریست های این گروه قرار بدهند.

اثمار الشطری عضو کمیساریای عالی حقوق بشر با اعلام این خبر خاطرنشان کرد ساکنان موصل مجبور شده‌اند دختران ، زنان و خواهران خود را در اختیار گروه تروریستی داعش قرار دهند تا تحت عنوان جهاد نکاح مورد تجاوز جنسی قرار گیرند.

الشطری به نقل از شاهدان در موصل گفت: گروه تروریستی داعش به ساکنان موصل اعلام کرده است در مقابل دریافت 800 دلار باید زنان خود را اختیار تروریست ها برای جهاد نکاح قرار دهند .

عضو کمیساریای عالی حقوق بشر تأکید کرد پول هایی که گروه تروریستی داعش خرج می کند همان پول هایی است که در تصرف موصل و غارت بانک های این شهر در اختیار تروریست ها قرار گرفته است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمدلله
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
باسلام دولت مردان ایران زمین بیشتر اوضاع رارصد كنند و همه باید قدر دان این نعمت امنیت عمومی و مرزها باشیم و باید به رفاه مرزبانان توجه بیشتری معطوف گردد. با تشكر
۰
۰

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها