jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۱۲۶۲   ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۱

سازمان هواشناسی اعلام کرد با وزش باد نسبتاً شدید (10 تا 15 متر بر ثانیه) در جنوب سمنان و شرق استان قم و جنوب استان تهران سبب تداوم شرایط غبارآلود در این نقاط و شهر تهران خواهد شد از این رو به افراد سالمند، کودکان و افراد با بیماریهای تنفسی توصیه می شود از تردد غیرضروری در فضای باز تا حد امکان خودداری کنند.

سالمندان و کودکان از تردد غیر ضرور در تهران بپرهیزند

تداوم وزش باد شدید در نوار شرقی کشور نیز سبب ایجاد گرد و خاک و توفان شن طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته در جنوب استان خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و شرق کرمان خواهد شد.

همچنین با توجه به نقشه های پیش یابی طی سه روز آینده در شمال غرب کشور و استان های آذربایجان شرقی، جنوب آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان در بعد از ظهر و اوایل شب شاهد افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

سازمان هواشناسی تاکید کرده که با توجه به شرایط نامساعد هوا و به سبب بارش های رگباری و کوتاه مدت، سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها در استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان به مردم توصیه کرد در این استانها احتیاط لازم را به عمل آورند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

بزرگی می‌گفت اصلا خرید و فروش خانه و زمین در کربلا ایراد دارد. مگر نه این که سیدالشهدا (علیه السلام) وقتی رسید کربلا زمین را از صاحبانش خرید که خونش بر زمین خودش جاری شود؟ پس از ماجرای کربلا تکلیف زمین‌ها چه شد؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها