jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۷۴۷۷ ۰۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۳

با اینکه امیدهای پرتغال با تساوی دو بر دو مقابل آمریکا برای بقا در جام جهانی حفظ شد اما کریستیانو رونالدو نگاه چندان مثبتی به آینده تیمش در این تورنمنت ندارد.

رونالدو: معجزه ای وجود ندارد، ما قهرمان نمی شویم

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ کریستیانو رونالدو مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال گفت: ما تیم متوسطی هستیم، این دروغ است اگر بگویم پرتغال جز تیم های تاپ جام جهانی است. ما محدودیت های زیادی داشتیم و با مصدومیت برخی بازیکنان نظیر پپه و یا کوئنترائو مواجه بودیم. ما تیم محدود شده ای هستیم که در بالاترین سطح خود قرار ندارد. این شرایط ما را برای بردن تیم های قدرتمند آماده نمی کند.

ستاره پرتغالی ها در ادامه گفت: معجزه ای وجود ندارد، خوب می دانیم که در گروه سختی قرار داریم، گروهی سخت متشکل از تیم هایی که شاید از ما بهتر هستند. من هرگز فکر نمی کنم که ما می توانیم قهرمان جام جهانی شویم. ما باید فروتن باشیم و بیشتر از این از سطحی که در آن قرار داریم مطلع شویم. من آدم ریاکاری نیستم و هرگز درباره قهرمانی در جام جهانی چیزی نمی گویم.

رونالدو در پایان خاطر نشان کرد: نمی خواهم با صحبت کردن درباره مصدومیتم خودم را توجیه کنم. اکنون من در جام جهانی هستم و در حال جنگیدن. نهایت تلاشم را می کنم تا بهترین عملکردم را داشته باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر