jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۶۸۶۹۰۰   ۰۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۷

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تیم ملی ایران در بازی با آرژانتین نباخت بلکه یک گل از داوری دریافت کرد.

ایران به آرژانتین نباخت، به داور باخت

محمدحسن ابوترابی فرد در آغاز جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی گفت: درست در زمانی که تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی با الهام از اقتدار برآمده از عقلانیت، استقامت و دیانت ملت بزرگ ایران در برابر زیاده خواهی زیاده خواهان جهان با تاکید بر حقوق و اصول هسته ای ایران از منافع ملی دفاع نمود، جوانان برومند ایران در رویارویی با مدعیان فوتبال و والیبال درخشیدند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که در غیاب لاریجانی ریاست جلسه را بر عهده داشت ادامه داد: جوانان برومند ما عزم و اراده، دانش، هوش و ذکاوت خود را در برابر دیدگان خیره شده به ورزش به نمایش گذاشتند.

نماینده مردم تهران اظهار داشت: ستارگان والیبال در برابر مدعی لیگ جهانی در تهران افتخار بزرگ آفریدند. جوانان برومند ایران در تیم ملی فوتبال نیز با بازی مبتنی بر تفکر، اندیشه، جسارت و شجاعت برآمده از تکنیک و تاکتیک زیبای خویش به عنوان وارثان شهدا افتخار آفریدند.

وی افزود: جوانان ما به اقرار بازیکن اول تیم آرژانتین 90 دقیقه قدرت جوانان هوشمند ایرانی را به نمایش گذاشتند. نهایتاً باید گفت تیم ملی ایران در این بازی نباخت بلکه یک گل از داوری دریافت کرد.

ابوترابی تاکید کرد: امیدواریم جوانان هوشمند در عرصه اقتصاد، علم و ورزش و پیوند دانش و دین بکوشند و با الهام از رزمندگان دفاع مقدس در تاریخ لبریز از اقتدار و عزت ایرانی صحنه های زیبایی خلق کنند.

وی همچنین در پایان گفت: فراموش نکنید این جوانان از یوزپلنگ ایرانی هم الهام گرفتند.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
موازین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
شما بهتره به مسائل اقتصادی برسین...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر