jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۵۵۱۳   ۲۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۹

مهاجم تیم ملی فوتبال انگلیس رسانه های انگلیسی را بابت انتقاد شدید از تیم ملی این کشور به دلیل شکست برابر ایتالیا نکوهش کرد.

انتقاد وین رونی از رفتار رسانه ها

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ وین رونی در اینباره گفت: آنها واقعا به دنبال چه هدفی هستند که اینگونه پیش می روند؟ درست است، ما شکست خوردیم اما حتی این شکست تلخ هم نباید باعث شود غیر منصفانه از ما انتقاد کنند.

وی افزود: قدرت انگلیس بر همه مشخص است. واضح است که ما دیدارهای آینده خود را با پیروزی پشت سر می گذاریم و به مرحله بعد صعود می کنیم. کار ما دشوار است اما ما انگلیسیم و از پس آن برمی آییم.

رونی در پایان درباره احتمال نیمکت‌نشینی خود در بازی برابر اروگوئه گفت: اگر مربی چنین تصمیمی بگیرد به تصمیم او احترام خواهم گذاشت. بازیکنان جوان زیادی در تیم انگلیس حضور دارند که می‌توانند به میدان بروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها