jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۷۰۳   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۸

گل بسیار زیبای روبین فن پرسی سوژه تمام رسانه های دنیا شده است.

وقتی فن پرسی سوپرمن می شود/صحنه شگفت انگیزترین گل جام جهانی

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ به احتمال بسیار قوی گل زیبای فن پرسی گل برتر جام جهانی خواهد شد. این گل زیبای فن پرسی باعث شد تا دیلی میل او را به سوپرمن فوتبال تشبیه کند. این سایت آرین روبن دیگر بازیکن هلندی ها را در شمایل سوپرمن درآورده است.البته لوییس فن خال سرمربی هلندی ها هم پادشاه برزیل معرفی شده است.

فن پرسی: باور نمی کردم به اسپانیا پنج گل بزنیم

روبین فن پرسی مهاجم تیم ملی فوتبال هلند پس از پیروزی باور نکردنی تیمش مقابل اسپانیا اظهار داشت که باور نمی کرده تیمش پنج گل به اسپانیا بزند.

فن پرسی که دو گل از پنج گل تیمش را به ثمر رساند برترین بازیکن میدان لقب گرفت. وی در این باره گفت: فوق العاده و شگفت انگیز بود. هدفی جز پیروزی نداشتیم اما فکرش را هم نمی کردیم پنج گل به اسپانیا بزنیم.

فن پرسی افزود: می خواهم باز هم در جام جهانی گل بزنم اما مهم تر از آن رسیدن هلند به فینال است. هلند در 2010 این کار را انجام داد و اکنون هم می تواند از پس این کار بربیاید. برای اینکه به این هدف برسیم باید پیروزی مقابل اسپانیا را فراموش کنیم و به دیدارهای پیش رو فکر کنیم.

تصاویر زیر به همراه لحظه گل استثنایی فن پرسی را در ادامه می بینید:

این هم از گل استثنایی فن پرسی :

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر