jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۳۷۰   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۶

نیمار با 22 سال سن آرزوهای بزرگی دارد. او هم می خواهد بازیکن برتر جام جهانی باشد و هم گلزن رقابت ها. البته هدف بزرگ او قهرمانی با برزیل است.

نیمار: تصاحب کفش طلا؟ حرف زدن در این‌باره زود است!

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ نیمار در دیدار افتتاحیه جام جهانی و در برد سه بر یک برزیل مقابل کرواسی دو گل زد و بهترین بازیکن میدان شد. این ستاره برزیلی با این دو گل از همین اکنون به عنوان کاندیدای اصلی تصاحب کفش طلا شناخته می شود. وی در اینباره گفت: تصاحب کفش طلا؟ خیلی زود است در اینباره صحبت کنیم. البته من هدف دیگری دارم که کفش طلا در برابر آن چیزی نیست. من می خواهم با برزیل قهرمانی در جام جهانی را تجربه کنم.

نیمار افزود: دیدار افتتاحیه برای من یک رویا بود. بهتر از این نمی توانست باشد. برزیل در دیدارهای بعدی خود حتی به مراتب بهتر هم ظاهر خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی دیلی میل نیمار را پله جدید معرفی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها