jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۳۳۶۶   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۷

محمد عباس زاده مهاجم جوان پرسپولیس از علی دایی درخواست کرد شماره 10 پرسپولیس را به او بدهد.

رقابت نوروزی و عباس زاده بر سر پیراهن شماره 10 پرسپولیس

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ رضا نوروزی مهاجم جدید پرسپولیس از دایی قول گرفته که شماره 10 پرسپولیس به او داده شود، اما عباس‌زاده هم خواستار این شماره پیراهن است و درخواست کرده در صورت امکان این شماره پیراهن به او تعلق گیرد. البته قرار است دایی تصمیم نهایی را در این باره بگیرد. باید دید که علی دایی در نهایت شماره 10 را که سال ها متعلق به خودش بود در نهایت به چه کسی می دهد؛ عباس زاده و یا نوروزی.

پرسپولیس در سرعین

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس برای تشکیل اردویی 10 روزه شنبه عازم سرعین اردبیل می‌شود. از همین‌رو طبق هماهنگی‌های انجام شده و سفر نماینده تیم پرسپولیس به اردبیل، هتل سپید برای اسکان سرخپوشان انتخاب شد.

البته یک سالن بدنسازی و دو زمین تمرین نیز برای قرمزپوشان آماده سرویس‌دهی شده است.


نوراللهی پرسپولیسی شد

احمد نوراللهی هافبک دفاعی فصل گذشته تیم فوتبال فولاد یزد و کاپیتان دوم تیم‌ملی امید کشورمان به عنوان سهمیه زیر 23 سال به پرسپولیس پیوست.

قرارداد این بازیکن 3 ساله بسته شده است.

نوراللهی قرار است جایگزین دهنوی در پرسپولیس شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها